PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کریپت کردن یک فایل exe.

kinghardap
08-26-2015, 12:12 PM
با عرض سلام میخواستم بپرسم چطوری میتوانم یک فایل را کریپت کنم که آنتی ویروس آن را ویروس شناسایی نکند؟
با چه برنامه کار کنم و چگونه آنزا کریپت کنم

SHA13AH
09-01-2015, 03:48 PM
با عرض سلام میخواستم بپرسم چطوری میتوانم یک فایل را کریپت کنم که آنتی ویروس آن را ویروس شناسایی نکند؟
با چه برنامه کار کنم و چگونه آنزا کریپت کنم
درود.
برای کریپ کردن یک فایل و مخفی کردن از دید آنتی ویروس ها نیاز به برنامه هایی دارید به نام کریپتر که فایل و برای شما کریپ کنن.
این برنامه ها بعد از مدتی کارایی خودشونو از دست میدن و آنتی ویروس ها میتونند فایل و آنالیز و شناسایی کنند.
برای دانلود هم کافیه گوگل یه سرچ کنید و یا به وب سایت کریپتر برید (Crypter.Ir) و کریپتر و دانلود و تست کنید.
را دومی که وجود داره اینه که به افرادی پول بدید تا فایل شمارو برای مدتی کریپت کنند (1ماه الی 1 سال)
میتونید هم با کسانی که تو این مبحث ماهر هستند صحبت کنید که برای شما کریپتر اختصاصی بنویسند.
آنتی ویروس برای شناسایی فایل ها وقتی که تو رم میره چند تا روش و مکانیزم داره که فایل و شناسایی میکنه و برای دور زدن برای هرکدوم یه روش وجود داره اما در Encryption کل به معنای رمز نگاری هست.
یا علی