کاربری
کاربر گرامی به انجمن تخصصی بپرس بدون خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:
صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 44

موضوع: نحوه اتچ شدن دیتابیس روی سیستم مقصد به صورات خوکار sql 2008

عضو هیئت مدیره انجمن
    تشکر ها
    1
    تشکر شده 40 بار در 39 ارسال.
    Array
    اینجا رو هم ببینین مطلب خیلی خوب و کاربردی در باره ی این موضوع وجود داره :
    http://stackoverflow.com/questions/3...r-installation

کاربر انجمن
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال.
    Array
    تونستم با یه کد دیگه دیتابیس رو تو express اتچ کنم که دفعات بعد نیازی به اتچ کردن نباشه.فقط نمیدونم برای نرم افزار حسابداری مناسبه یا نه؟

عضو هیئت مدیره انجمن
    تشکر ها
    1
    Array
    توی اکسپرس با کانکشن استرینگی که توی app.config هست اتچ میشه ، برای نرم افزار حسابداری اگر حجم اطلاعات سالیانه زیاد نیست جواب میده ولی خوب سرعتش پایین تر از نسخه های دیگه هست...
    حجم اس کیو ال اکسپرس بیشتر از 4 گیگ نمی تونه باشه

کاربر انجمن
    تشکر ها
    4
    تشکر شده 2 بار در 2 ارسال.
    Array
    نوشته اصلی توسط taghizadeh نمایش پست اصلی
    توی اکسپرس با کانکشن استرینگی که توی app.config هست اتچ میشه ، برای نرم افزار حسابداری اگر حجم اطلاعات سالیانه زیاد نیست جواب میده ولی خوب سرعتش پایین تر از نسخه های دیگه هست...
    حجم اس کیو ال اکسپرس بیشتر از 4 گیگ نمی تونه باشه
    اتچ رو به این خاطر انجام دادم که دفعات بعد سریع تر به بانک وصل بشه و سربار اتچ شدن در هر بار اتصال رو برداشتم.حالا نمیدونم تحلیل خودم اینجوریه.بعد در مورد حجم سالیانه دیتابیس هم که فکر نکنم اصلا به گبگ برسه

عضو هیئت مدیره انجمن
    تشکر ها
    1
    Array
    اکی پس می تونین از همین ورژن استفاده کنین.//

6. کاربر مقابل از taghizadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

mz648 (08-03-2014)

کاربر انجمن
    تشکر ها
    5
    تشکر شده 0 بار در 0 ارسال.
    Array
    سلام... مهندسان گرامی، من یه چنتا سوال دارم...
    من دارم یه نرم افزار می سازم که به صورت سرور کلاینتی و در محیط شبکه هست. تو سرور اطلاعات رو وارد دیتابیس می کنم و تو کلاینت اطلاعات رو نمایش می دم. من اومدم با ویژوال استادیو 2010 یه Service-Based Database به برنامه اضاف کردم. یعنی یه بانک به صورت اکسپرس ایجاد کردم درسته؟؟؟؟؟
    خوب Connection String رو هم اینجوری گذاشتم:
    Data Source=.\SQLEXPRESS;AttachDbFilename=D:\Folder\Dat aBase.mdf;Integrated Security=True;User Instance=True

تا اینجا مشکلی نیست و من میتونم با بانک ارتباط برقرار کنم. اما وقتی بخوام با نسخه کلاینت ( که تو یه سیستم دیگه هست با شبکه ) به این بانک دسترسی داشته باشم باید چیکار کنم؟؟؟؟ یه کانکشن اسنرینگ دیدم به صورت زیر بود:
    Server =.\SQLEXPRESS;Initial Catalog=DataBase;Integrated Security=true

اما وقتی ازش استفاده کردم ارور login failed بهم میداد. من نه sql managment studio نه هیچ نسخه دیگه ای از sql server رو سیستمم نصب نکردم و فقط با ویژوال استادیو بانکو ساختم. دوستان من کلا گیج شدم...
    چیکار کنم؟؟؟

یه چیز دیگه... وقتی با برنامه ای که ساختم می خوام داده ی فارسی به بانک وارد کنم، اون داده ها به ? تبدیل میشن... اینو چیکار کنم؟ ممنون.

کاربر انجمن
    تشکر ها
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 ارسال .
    Array
    با سلام اولا روی سیستم کلاینت بایستی sql باشه , و از طریق کد هم میتونی اتچش کنی . برا سوال دومت بایستی یه N بزاری پشت بعضی از دستورات مثل
    Insert Into Tbl_Example Values(n'"+textbox1.text)

9. کاربر مقابل از h3250akar عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pr1nce (09-02-2014)

کاربر انجمن
    تشکر ها
    5
    Array
    نوشته اصلی توسط h3250akar نمایش پست اصلی
    با سلام اولا روی سیستم کلاینت بایستی sql باشه , و از طریق کد هم میتونی اتچش کنی . برا سوال دومت بایستی یه N بزاری پشت بعضی از دستورات مثل
    Insert Into Tbl_Example Values(n'"+textbox1.text)
    ممنون از پاسختون... ولی من متوجه نشدم، sql رو سیستم کلاینت باید چه نسخه ای باشه؟؟؟ یا چجوری باید با کد اتچش کنم؟؟؟ چرا نمیتونم از کانکشن استرینگ نوع دوم که مسیر داخلش تعریف نشده استفاده کنم؟ آیا باید نسخه یا ویرایش خاصس از sql روی سیستمم نصب کنم؟؟؟

ببخشید این همه سوال پرسیدم. اولین باره از یه بانک اکسپرس میخوام استفاده کنم و اطلاعات خیلی کمی راجع به این نوع دیتابیس دارم...

عضو هیئت مدیره انجمن
    تشکر ها
    1
    Array
    برای اینکه دیتابیس داشته باشین که شبکه ای کار کنه ، باید حتما روی سیستم اصلی که دیتابیس روش هست sql server نصب باشه ، با sql express شما امکان شبکه کردن دیتابیس رو به هیچ عنوان ندارین ، فیلم آموزش شبکه کردن دیتابیس روی سایت دانشجویار قرار گرفته و همه ی تنظیمات لازم برای شبکه کردن دیتابیس هم داخلش گفته شده از اون استفاده کنین...
    همچنین آموزش پروژه محور نرم افزار ویدئوکلوپ هم بخش سومش در حال آماده سازی هست ، توی اون هم شبکه کردن دیتابیس رو گفتم و به زودی روی سایت دانشجویار قرار میدم و می تونین استفاده کنین
    موفق باشید

12. کاربر مقابل از taghizadeh عزیز به خاطر این پست مفید تشکر کرده است:

pr1nce (09-03-2014)

کاربر انجمن
    تشکر ها
    5
    Array
    نوشته اصلی توسط taghizadeh نمایش پست اصلی
    برای اینکه دیتابیس داشته باشین که شبکه ای کار کنه ، باید حتما روی سیستم اصلی که دیتابیس روش هست sql server نصب باشه ، با sql express شما امکان شبکه کردن دیتابیس رو به هیچ عنوان ندارین ، فیلم آموزش شبکه کردن دیتابیس روی سایت دانشجویار قرار گرفته و همه ی تنظیمات لازم برای شبکه کردن دیتابیس هم داخلش گفته شده از اون استفاده کنین...
    همچنین آموزش پروژه محور نرم افزار ویدئوکلوپ هم بخش سومش در حال آماده سازی هست ، توی اون هم شبکه کردن دیتابیس رو گفتم و به زودی روی سایت دانشجویار قرار میدم و می تونین استفاده کنین
    موفق باشید
    ممنون بابت پاسختون... پس من تنها راهی که دارم اینه که یه خروجی ( مثلا از نوع xml ) از داده های موردنیاز بگیرم بعد سیستم کلاینت از طریق شبکه به اون فیال دسترسی داشتته باشه؟؟؟ درسسته یا راه دیگه ای هم هست؟

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین